Imtihonlar jadvali

2014 2015- oquv yilida Xorazm viloyati 8-son IMIni bitiruvchi 9- sinf oquvchilarini

yakuniy davlat attestasiyasidan otkazish jadvali.

Fanlar Sinf Oy, kun Vaqt Imtihon turi Imtihon oluvchi Yordamchi

oqituvchi

1 Jismoniy tarbiya 9-A 5-may 8.00 Amaliy,nazariy Iskandarov J Qutlimurodov R
2 Ona tili va

adabiyot

9-A 26 may 8.00 Yozma

(ijodiy bayon)

Sobirova A Qabulova L
3 Matematika 9-A 29 may 8.00 Yozma (Teoremani isboti bilan) Allaberganova F Matchanova D
4 Fizika

9-A 1 iyun 8.00 Ogzaki (laboratoriya ishlarini bajarilishi bilan) Samandarova D Matyaqubov D
5 Tarix 9-A 4 iyun 8.00 Ogzaki va xarita bilan ishlash Yusupova I Samandarova G
6 Kimyo

9-A 8 iyun 8.00 Yozma

Matrizayeva G Zaripova D

7

Ingliz tili

9-A 11 iyun 8.00 Ogzaki,

notanish matnni oqib gapirib berish, yodlagan sherini yoddan aytish.

Kim S Bekchanova X

2014 2015- oquv yilida Xorazm viloyati 8-son IMIda 5-8 sinf oquvchilarini

bosqichli nazorat imtihonlaridan otkazish jadvali

F anlar

Sinf

Oy, kun

Vaqt

Imtihon turi

Imtihon oluvchi

Yordamchi oqituvchi

1 Ingliz tili 5 27.05 8.00 Ogzaki Sharipova N Rajabboyeva F
2 Adabiyot 5 30.05 8.00 Ogzaki Madaminova V Qochqarova F
3 Matematika 5 2.06 8.00 Yozma Fattayev F Ruzmetova S

1

Matematika 6-A 27.05 8.00 Yozma Dushamova Sh Samandarova G
6-B 30.05 8.00 Xayitboyeva M Sobirova A
6-V 2.06 8.00 Matniyazova L Masharipova S

2

Botanika 6-A 30.05 8.00 Ogzaki

Igamova O Samandarova G
6-B 2.06 8.00 Igamova O Sobirova A
6-V 27.05 8.00 Igamova O Masharipova S

3

Ingliz tili

6-A 2.06 8.00 Ogzaki

Kim S Yuldasheva G
6-B 27.05 8.00 Yuldasheva G Kim S
6-V 30.05 8.00 Kim S Yuldasheva G

1

Ingliz tili 7-A 2.06 8.00 Ogzaki

Sharipova N Rajabboyeva F
7-B 27.05 12.00 Bekchanova X Sharipova N
7-V 30.05 12.00 Yuldasheva G Bekchanova X

2

Ona tili 7-A 4.06 8.00 Yozma (diktant) Qochqarova F Qochqarova F
7-B 4.06 8.00 Madaminova V Allaberganova F
7-V 4.06 8.00 Sobirova A Dushamova Sh

3

Matematika 7-A 27.05 8.00 Yozma Matniyazova L Xayitboyeva M
7-B 30.05 8.00 Allaberganova F Xayitboyeva M
7-V 2.06 8.00 Matchanova D Allaberganova F

4

Fizika 7-A 30.05 8.00 Ogzaki Samandarova D Qochqarova F
7-B 2.06 8.00 Samandarova D Allaberganova F
7-V 27.05 8.00 Samandarova D Dushamova Sh

1

Ingliz tili 8-A 30.05 8.00 Ogzaki Sharipova N Yuldasheva G
8-B 2.06 8.00 Bekchanova X Rajabboyeva F
8-V 27.05 12.00 Rajabboyeva F Sharipova N

2

Matematika 8-A 27.05 8.00 Yozma Allaberganova F Matniyazova L
8-B 30.05 8.00 Matniyazova L Matchanova D
8-V 3.06 8.00 Matchanova D Dushamova Sh

3

Biologiya 8-A 3.06 8.00 Ogzaki Igamova O Yuldasheva G
Davlat va Huquq asoslari 8-B 27.05 8.00 Ogzaki Yusupova I Matniyazova L
Ozbekiston iqtisodiy va ijtimoiy geografiyasi 8-V 30.05 8.00 Ogzaki Matrzayeva G Rajabboyeva F
dle

Maktab haqida

Maktab-internat 1994-yil avgust oyida Ozbekiston Respublikasi Prezidenti I.A.Karimovning Iqtidorli yoshlarni qollab quvvatlash va ularni ragbatlantirish togrisidagi qaroriga asosan Urganch pedagogika bilim yurtining ikkinchi yotoqxonasi oquv xonalariga moslashtirib tashkil qilindi.

Biz bilan aloqa

Statistika